Canlı Destek

İstatistikler

  • Toplam Üye81.214
  • Online Üye9
  • Online Ziyaretçi34
  • Bugün Ziyaretçi3.54

Canlı Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  • 4.8086$ USD
  • 5.6025€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » Travian Oyunları » Rail Nation Altın

Rail Nation Altin

Rail Nation Hakkında Bilgi (Rail Nation Nedir?): Travian Games'in yeni oyunu Rail Nation sizi trenlerin etkileyici dünyasına davet ediyor. Tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan oynayabildiğiniz oyunda şehrinizdeki trenlerin üst düzey yöneticisi konumundasınız. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Rail Nation'da yaptığınız teslimatlar ve başarılı transfer işlemlerinden para kazanarak tren hattınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Arz ve talep, katılan tüm oyuncuların teslimatlarına göre gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve ürünlerin fiyatlarını belirler. Ürünlerin nakliyatından elde edilen gelirler, istasyon arazisindeki binaların geliştirilmesinde veya yeni lokomotiflere yatırım yaparak kullanılabilir. Araştırma burada çok önemli bir rol oynar. Sadece zamana ayak uyduranlar ve en modern buharlı, dizel veya elektrikli lokomotifleri filosunda konuşlandırabilenler zafer için mücadele edebilirler. Ticari birlik kurma seçeneği ile Rail Nation; arkadaşlar, diğer oyuncular ve hatta muhtemelen rakipler arasındaki takım çalışmasına dikkat çekerek binlerce oyuncunun bir arada ve birbirlerine karşı mücadele etmesini sağlar. Rail Nation Kayıt Ol || Rail Nation Oyna


Rail Nation Altın Satışı
Maxigame farkı ile hizmetinizde. Rail Nation Altın Almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemizden Rail Nation Altın Satın Almak için yapmanız gereken tek şey aşağıdan Rail Nation Altın Fiyatlarını kontrol edip ödemenizi yapıp sipariş vermek. Sipariş esnasında sistem size Rail Nation Altın E Pin Kodu verecektir. Bu kodu Rail Nation Sitesindeki E Pin kısmına girerek anında Rail Nation Altın Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Maxigame Rail Nation Altın Satışı Yapan Siteler arasındaki en güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Siz de hemen Rail Nation Altın Alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atın. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Rail Nation Altın 25 TL MG Kart

MangırKart 25 TL

25,48 TL - Sipariş
Rail Nation Altın 50 TL MG Kart

MangırKart 50 TL

50,96 TL - Sipariş
Rail Nation Altın 100 TL MG Kart

MangırKart 100 TL

101,92 TL - Sipariş
Rail Nation Altın 125 TL MG Kart

MangırKart 125 TL

127,40 TL - Sipariş
Rail Nation Altın 250 TL MG Kart

MangırKart 250 TL

254,80 TL - Sipariş