Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye99.424
  • Online Üye15
  • Online Ziyaretçi26
  • Bugün Ziyaretçi1.753

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.6417$ USD
  • 6.3454€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » BigPoint Oyunları » Fast And Furious FIG Kredi

Fast And Furious FIG Kredi

Fast And Furious FIG Hakkında Bilgi (Fast And Furious FIG Nedir?): Kural Yok! Sınır Yok! ekranların rekora doymayan filmi Fast & Furious şimdi tarayıcınızda! üstelik Türkçe.

Sesli, hızlı ve daha amansız: Geliştirilmiş arabalarla tehlikeli yarışlar. Drift Racing‘de en hızlı arabayı sür ve kanında adrenalini hisset.

Online yarış simülasyonu Fast And Furious FIG, aynı adı taşıyan başarılı sinema yapıtına dayanmaktadır. Sokak yarışlarının hızlı ve tehlikeli dünyası herkese göre değildir. Yasak sokak yarışları şehre hükmetmektedir; sadece en hızlı arabayı süren kişi güç ve itibarın sahibi olacaktır. Bu tarayıcı tabanlı devasa çok oyunculu online oyunu, oyuncuları hak ettikleri saygıyı kazanmanın kendilerine bağlı olduğu olayların merkezine sürüklemektedir.Şehrin sokaklarında veya özel sokak buluşmalarında, diğer oyunculara karşı yarış! Hızlı araba tutkunları burada aksiyon eğlencesinin doruk noktasını yaşayacaklar! Yarışlara katıl, para kazan, arabanı modifiye et ve sokakların en iyisi sen ol! Fast And Furious FIG Kayıt Ol || Fast And Furious FIG Oyna


Fast And Furious FIG Kredi Satışı MaxiGame ayrıcalığı, hızı ve güveni ile huzurlarınızda. Fast And Furious FIG Kredi Sitesi denildiğinde hiç kuşkusuz ilk akla Maxigame gelir. Sitemizden Fast And Furious FIG Kredi Satın Almak için aşağıda verilen listeden Fast And Furious FIG Kredi Fiyatlarını inceleyip satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan onlarca alternatif ödeme yönteminden size en uygun olanı ile yapıp sipariş vermektir. Sipariş verdiğiniz anda sistem size Fast And Furious FIG Kredi E Pin kodu varecektir. Bu kodu Fast And Furious FIG sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak ilgili alana girip anında Fast And Furious FIG Kredi Yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Fast And Furious FIG Kredi Alarak oyunda birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.