Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye97.662
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi58
  • Bugün Ziyaretçi1.247

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 5.8624$ USD
  • 6.5667€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Cep TL İle Ödeme

Ürünler » Gameforge Oyunları » HEX Shards of Fate Platinum

HEX Shard of Fate Platinum

HEX Shards of Fate Hakkında Bilgi (HEX Shards of Fate Nedir?): HEX: Shards of Fate, Gameforge yayımcılığında oyun severler ile buluşan online koleksiyon kart oyunudur. Aynı ismi taşıyan HEX Entertainment tarafından geliştirilen oyun, içerisinde bir çok RPG unsurunu da barındırmaktadır. Benzerlerinden farklı olarak sınıf ve ırk seçimi seçeneği sunan HEX, kendine özgü kurgusuyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

Şu an için 350 farklı kartın bulunduğu oyunda ilerleyen zamanlarda kart sayısının yükseltilmesi hedefleniyor. Özelleştirilebilir karakter özellikleri ve yükseltilebilir kartlar sayesinde stratejik yönüyle de öne çıkan oyunda en önemli nokta rakibin elindeki kartları dikkate alarak en uygun kartla hamle yapmak. 

The Underworld ve The Ardent ırkları bulunan oyunda her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış olan Human, Shin, Orc ve Dwarf sınıfları bulunyor. Görsel efektleriyle de dikkat çeken HEX'de öne sürdüğünüz kartın özelliği çeşitli animasyonlarla uygulanıyor. HEX Shards of Fate İndirHEX Shards of Fate Kayıt OlHEX Shards of Fate Oyna


HEX Shards of Fate Platinum Satışları
 MaxiGame ayrıcalığı ile hizmetinizde. HEX Shards of Fate Platinum Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız cevabınız Maxigame. Sitemizden HEX Shards of Fate Platinum Satın Almak son derece basit ve kolaydır. Oyunda ayrıcalığınızı ortaya koymak ve diğer rakiplerinizin önüne geçmek için siz de hemen HEX Shards of Fate Platinum Yükleyin. Sitemizden HEX Shards of Fate Platinum Almak için öncelikle aşağıdaki listeden HEX Shards of Fate Platinum Fiyatlarını incelemeli satın almak istediğiniz miktarın ücretini size sunulan alternatif ödeme seçeneklerimizden birini kullanarak yapmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. HEX Shards of Fate Platinum Kodu Nasıl Kullanılır diye sorabilirsiniz kendinize, sipariş verdiğiniz anda sistem size HEX Shards of Fate Platinum Kupon Kodu verecektir bu kodu HEX Shards of Fate sitesinde istenilen alana girerek anında yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Ürün Adı Stok Fiyatı
M.Puan
Sipariş
Hex Shards of Fate Platinum 5 TRY E-Pin

Gameforge 5 TRY

4,90 TL - Sipariş
Hex Shards of Fate Platinum 10 TRY E-Pin

Gameforge 10 TRY

9,80 TL - Sipariş
Hex Shards of Fate Platinum 25 TRY E-Pin

Gameforge 25 TRY

24,50 TL - Sipariş
Hex Shards of Fate Platinum 50 TRY E-Pin

Gameforge 50 TRY

49,00 TL - Sipariş
Hex Shards of Fate Platinum 125 TRY E-Pin

Gameforge 125 TRY

122,50 TL - Sipariş