Destek Sistemi

İstatistikler

• Toplam Üye146.844
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi150
  • Bugün Ziyaretçi13.055

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.org
  • 32.2350$ USD
  • 34.5957€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

MaxiGame Discord

Yardım » Sıkça Sorulan Sorular

Bikaç Kuruş veya TL Eksiğim Var Yardımcı Olabilir Misiniz ?

Sadece bizden sürekli alışveriş yapan müşterilerimize alışkanlık yaratmayacak şekilde bikaç kez yardımcı olabiliyoruz.

Ancak bu yardımı alabilmeniz için bizden en az 200 TL ya da üzeri alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Bu son derece istisnai bir durumdur ve bir müşteri için 2 ya da en fazla 3 defa bu hak tanınabilir ancak bunun alışkanlık haline getirilmesine kesinlikle izin verilmez.

Yine bu yardımı yapabilmemiz için isteyeceğiniz miktar TL nezline ulaşmamalıdır. Yani eğer bir ürün alacaksanız 10 kuruş, 30 kuruş, 50 kuruş ve en fazla 90 kuruş gibi bir eksiğiniz var ise 1 ya da 2 defaya mahsus size yardımcı olunur ve bu eksiğiniz tamamlanır. Ancak eğer istekleriniz 1 TL nin üzerine çıkarsa maalesef bu konuda sizi yardımcı olmamız mümkün olmayacaktır.

Çünkü binlerce müşterimiz var ve herkese bu şekilde yardım edinildiği düşünülürse bu az gibi görünen miktarlar binlerce TL maliyetlere ulaşabiliyor ve bu da sitemizi maddi olarak çok ciddi sıkıntılara sokabiliyor. Ayrıca çoğu üründe kârımız kimi zaman 1 veya 2 TL nin üzerine çıkmamakta böyle bir durumda 1 TL veya üzeri bir yardım yapmamız bizi direkmen zarara uğratacağı için böyle bir işlemin mümkünatı yoktur.

• E. Tarihi : 01.05.2013 23:03
  • Okunma : 3.657
  • Ekleyen : Yönetici