Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye129.844
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi17
  • Bugün Ziyaretçi1.546

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 8.8399$ USD
  • 10.3712€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartınız veya Bankamatik Kartınız İle 7/24 Bakiye Yükleyin

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Yardım » Ayrıntılı Açıklamalar

MaxiGame Private Server Bayiliği Hakkında

Eğer bir private serveriniz varsa daha fazla ödeme yöntemi sunup, daha fazla ürün satıp daha büyük kitlelere ulaşarak gelirinizi arttırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. MaxiGame olarak bayiliğinizi yapabilir, müşterilerinize birçok alternatif ve kolay ödeme yöntemi sunarak 7/24 ürün satın alabilecekleri kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunabiliriz. 

Ödeme Sistemimizin Detayları ve Avantajları (Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?):

1. Düşük komisyon oranları. Silkroad için %10, diğer serverlar ve oyunlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2. Detaylı ve gelişmiş bayi paneli. Bu panel sayesinde tüm satışlarınızı, biriken ödemelerinizi görebilir bir epinde sorun çıktığı zaman bayi paneliniz üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz... ve daha fazlası elbette.

3. İstediğiniz zaman ödeme talep edebilme. Herhangi beklenmedik bir durum olmadığı sürece Ziraat Bankasına yapılan para çekmek talepleri aynı gün içerisinde hesabınıza gönderilir. Diğer bankalara yapılan para çekme talepleri ise iş günlerinde mesai saatleri içerisinde hesabınıza gönderilir. 

4. E-Pin kodlarının global olup yeni bayi sistemini kullanan bütün serverlarda geçerli olması. Sitemizden alınan bir epin kodu yeni bayi sistemimizi kullanan bütün bayilerimizin serverlarında kullanılabilir. Böylece bir müşteri epin aldığı zaman oynadığı server kapandıysa veya sorun varsa bu epini hemen diğer bir serverda kullanarak mağduriyetini önlemiş olur. (Dileyen serverlara kendi ayrı kategorileri açılır ve kendi özel epinleri eklenir Metin2 ve Knight Online için.)

5. Herhangi bir kurulum ve başlangıç ücreti yoktur. Gerekli tüm işlemler tarafımızdan 15 dakika içerisinde herhangi bir ücret alınmadan yapılır sisteminiz 15 dakika içinde 7/24 otomatik satışa hazır hale getirilir. Sizin tek yapmanız gereken bizimle çalışmaya karar vermek ve ardından bizimle iletişime geçmek, geri kalan herşeyi biz hallediyoruz.

6. Reklam konusunda sizi destekleriz. Serverinizi daha geniş kitlelere duyurmanıza yardımcı oluruz (HitPvP ve MaxiGame Reklamları ile). Böylece hem siz hem de biz daha yüksek gelirler elde edebiliriz. Reklam konusunda bizimle birlikte çalışan & çalışacak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler : 

- Maxigame forum private serverlar bölümüne ücretsiz konu açma. + Bayilerimize hem MaxiGame hem de HitPvP private server tanıtım sitemizde banner ve diğer reklam çeşitlerinde %25 indirim imkanı sunuyoruz. Ayrıca satışları bizde olan serverların konu başlıklarının ve bannerlerinin gerektiğinde değişimi için ayrıcalık tanınacaktır. 

7. Biz müşterilerinize bir çok alternatif ödeme yöntemi sunarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı yani kazancınızı arttırmaktayız. Diğer sitelerde belli başlı ödeme yöntemleri var ve bu yöntemler çoğu zaman bazı kesimler için yetersiz gelmekte ve haliyle ürün almaktan vazgeçip bu da yine sizin kazancınızı etkilemekte. İşte Ödeme Yöntemlerimiz: 

- Akbank, Finans Bankası, Kuveytturk, Denizbank, İş Bankası, PTT, TEB, Halk Bank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank Üzerinden Havale, EFT veya ATM Üzerinden Kartsız işlem Yapabilme ve 7/24 ödeme onayı.

- Turk Telekom (Avea), Turkcell ve Vodafone (hem faturalı hem faturasız) hatları üzerinden ile 7/24 ödeme yapabilme.

- Kredi kartı veya Bankamatik Kartı (Maaş Kartı), PayByMe, İninal Kart ile peşin, taksitli ve puan ile 7/24 ödeme yapabilme. (Kart sistemimiz yurtdışını da desteklemektedir böylece yurtdışındaki oyuncularınız da kolaylıkla ödeme yapabilir ve işlem yapabilirler.)

- Webmoney İle Ödeme Yapabilme. (Bu ödeme yöntemini hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterileriniz tarafından kullanılabilir)

- Western Union İle Ödeme Yapabilme (Bu ödeme yöntemini hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterileriniz tarafından kullanılabilir)

- MangırKart, TeckCard ve Bitcoin ile ödeme.

8. Müşterileriniz ile doğru düzgün ilgilenip tam destek veriyoruz. Bu işi yapan diğer birçok site sadece sistemi otomatiğe alıp herhangi bir yerden müşterileriniz ile iletişim halinde olup sorunlarına birebir çözümler üretmiyorlar. Haliyle bu durumda nasıl alışveriş yapacağını tam olarak birlmeyen ya da kafasında soru işaretleri olan müşteriler alım yapmaktan vazgeçiyorlar ve bu da yine sizin gelirinizi olumsuz yönde etkilemekte. Biz ise müşterilerinize günün büyük bir bölümü ve gece 12 ye kadar canlı destek üzerinden birebir destek verip sorunlarını çözüp sorularına cevap vermekteyiz. Canlı desteğimiz kapalı olduğunda ise sitemizdeki ticket sistemi sayesinde bize ticketlar atılıyor ve bu ticketlar da en kısa sürede cevaplanarak soru işaretleri gideriliyor böylece hem müşterileriniz artıyor hem de geliriniz artıyor.

9. Müşterilerinize güven aşılarız. Siz de takdir edersiniz ki Maxigame 270k ya yakın büyük bir oyuncu kitlesine hitab eden, özellikle online oyunlar denilince ilk akla gelen ve ödül kazanmış çok saygın ve köklü bir sitedir. Satışlarınızın MaxiGame üzerinden yapıldığını gören müşterilerinizin size güveni artacaktır. Bu güven sonucunda hem oyuncu sayınız hem de gelirlerinmiz doğru orantılı olarak artacaktır.


Tüm Reklam Çeşitleri ve Fiyatları: 

Reklam Bilgi: https://www.maxigame.com/forum/t/177915-maxigame-reklam

İletişim için : 

İletişim 1 : info@maxigame.com adresine mail gönderebilirsiniz

İletişim 2 : Forumdan bana özel mesaj gönderebilirsiniz : 
www.maxigame.com/forum/private.php?do=newpm&u=1

İletişim 3 : Facebook sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz : https://www.facebook.com/MaxiGamex

İletişim 4: MaxiGame anasayfa üzerinden bize ticket atabilirsiniz: 
https://www.maxigame.com/iletisim.html 

  • E. Tarihi : 11.12.2014 19:42
  • Okunma : 80.965
  • Ekleyen : Yönetici