Destek Sistemi

İstatistikler

  • Toplam Üye124.531
  • Online Üye1
  • Online Ziyaretçi10
  • Bugün Ziyaretçi668

Destek Saatleri

Hafta İçi 13:00 - 24:00
Cumartesi 13:00 - 22:00
Pazar 13:00 - 22:00

Hürriyet Bumerang Ödülleri 2013 En Bilge Forum MaxiGame

{{ Time zone }}

{{ time }}

{{ date }}

maxigame.com
  • 7.5087$ USD
  • 9.0620€ EURO

ÜYEGİRİŞİ

Kredi Kartıyla Kredi Yükle

Banka Havale / EFT ve ATM Kartsız İşlem ile Ödeme

Knight Online GB Ürün Kullanımı

Knight Online Gold Bar - GB Miktarı ve Fiyatı Hesaplama:

Öncelikle sitede soldaki menüden gold / oyun parası alacağımız oyunumuzu seçiyoruz daha sonra listeden serverimizi seçip "Sipariş" butonuna tıklıyoruz.


Gold hesaplaması 3 farklı şekilde yapılabilir bunlar sırası ile şu şekildedir: 

1. Gold fiyatını alacağınız gold miktarı ile çarpıp ödeyeceğiniz tutarı bulabilirsiniz veya gold almak itediğiniz belli bir tutarı gold fiyatına bölüp kaç gold alabileceğinizi bulabilirsiniz. Bu biraz kafa karıştırıcı ve uğraştırıcı olabilir o nedenle 2. ve 3. yöntemleri önerisiz.

2. Bu yöntemde sipariş sayfasında "Adet" kısmına almak istediğiniz gold miktarını yazdığınızda sistem otomatik hesaplayıp kaç TL edeceğini size gösterir. Ancak bu şekilde sadece gold miktarı üzerinden işlem yapabilirsiniz. Elinizdeki mevcut bir para miktarı üzerinden hesap yapıp ne kadar gold edeceğini öğrenmek için 3. yöntemdeki ürün sayfasında yer alan "Hesap Makinesini" kullanmanızı önerisiz.
Gold Hesaplama 1 
3. Bu yöntem için öncelikle ürün sayfasında üst kısımda yer alan "Ürün Miktarı Hesapla" yazan yere tıklıyoruz.
Gold Hesaplama 1 
Açılacak hesap makinesinde 2 farklı şekilde işlem hesaplama yapabiliriz:

a.) Bu kadar param var: Bu alana elinizdeki bir para miktarının ne kadar gold edeceğini hesaplamak için kullanabilirsiniz. Örneğin 10 TL'nin ne kadar gold ettiğini öğrenmek için ilgili kutuya 10 yazıp "Hesapla" butonuna tıklarsanız hemen sağında örnekteki gibi kaç gold edeceğini hesaplayıp size bildirecektir. Bizim örneğimizde 10 TL nin 500 Adet yani 500M ettiği görülüyor.

b.) Bu kadar almak istiyorum: Bu alana almak istediğiniz gold miktarını binler ve milyonlar basamağını yazmadan direk sade adedini yazıp hesapla butonuna tıkladığınızda hemen sağında o adedin kaç TL edeceği otomatikmen hesaplanıp size gösterilir. Aşağıdaki örnekte 100M in kaç TL ettiğini hesapladık ve örneğimize göre 100M Gold 2 TL ediyor. 
Gold Hesaplama 3